Stulejka

Stulejka u niemowlaka, dziecka, dorosłego mężczyzny domowe sposoby

stulejka

Domowe sposoby na stulejkę:

 

STULEJKA opis =>>  https://mojachoroba.pl/choroby/stulejka

 

  1. Domowe leczenie stulejki za pomocą rumianku. Roślina lecznicza rumianek ma działanie łagodzące i nawilżające. Lek do leczenia stulejki w domu u dorosłych ma działanie przeciwzapalne. Przepis: zalać piętnaście gramów rumianku ćwierć litrem wrzącej wody, gotować przez 10 minut na małym ogniu i przecedzić przez sitko, wywar z rumianku powinien być użyty do kompresów i kąpieli na stulejkę.

  2. Naturalne leczenie stulejki nagietek - zalej łyżkę stołową kwiatów szklanką wrzącej wody, pozostaw na godzinę, odcedź i umyj penisa i napletek.

  3. Ludowa medycyna uczep roślina lecznicza. Przepis: weź jedną łyżeczkę posiekanych gałęzi i kwiatów, zalej szklanką wrzącej wody, pozostaw na kilka godzin i stosuj do kąpieli lub kompresów na stulejkę.

  4. Jęczmień babciny sposób na stulejkę. Wywar z jęczmienia eliminuje ból, podrażnienie i swędzenie, dobrze zmiękcza skórę napletka. Środek leczniczy przygotowuje się zgodnie z następującą recepturą. Ziarno jęczmienia w ilości 50 g zalewa się wrzącą wodą (2-3 szklanki) i pozostawia do zaparzenia na noc. Rano napar z jęczmienia gotuje się przez 10-15 minut na małym ogniu, a następnie pozostawia przez kolejne 60 minut. Gotowym lekiem naturalnym myje się napletek w warunkach domowych. Wywar z jęczmienia daje efekt leczniczy tylko w pierwszym stadium stulejki.

  5. Stulecie często towarzyszy silne zapalenie napletka. Aby wyeliminować ten nieprzyjemny objaw, użyj świeżego soku z liści aloesu (agawy). Wstrzykuje się sok aloesowy pod napletek do za pomocą małej strzykawki bez igły. Kurację zaleca się wykonywać raz dziennie przed snem. Zewnętrzny stan penisa poprawia się po kilku dniach od rozpoczęcia terapii ziołowej.

  6. Mieszankę ziołową na stulejkę można przyrządzić mieszając ze sobą suszone kwiaty rumianku, nagietka i sukcesji (wszystko po jednej łyżce ) zalać zioła wrzącą wodą (jedna szklanka) i pozostawić na 20 minut. Po przygotowaniu mikstury ziołowej służy ono do tworzenia siedzących kąpieli ziołowych. Należy powiedzieć o tym, jak robić kąpiele ze stulejką, aby poprawić proces rozciągania tkanek i wzmocnić działanie zbierania ziół. W gotowym naparze, przed dodaniem go do kąpieli, miesza się 1 łyżkę sody. Wodorowęglan sodu ma właściwości lecznicze, usuwa małe rany i wrzody na skórze, pomaga leczyć kandydozę (jeden z czynników wywołujących stulejkę u mężczyzn), łagodzi swędzenie i silne podrażnienie.

  7. Olej z kaliny zwyczajnej lub rokitnika zwyczajnego domowa metoda skuteczna leczenia stulejki. Skutecznym lekarstwem na stulejkę jest olej z kaliny lub rokitnika zwyczajnego, które łagodzą stan zapalny narządów płciowych. Olej poprawia poślizg podczas ćwiczeń, aby rozciągnąć napletek, sprzyja szybkiemu uwalnianiu głowy spod napletka.

  8. W domu możesz skorzystać z metody leczenia stulejki bez pomocy leków. Polega ona na tym, że chłopiec zaczyna rozciągać, nie powodując bólu, swój napletek przez pięć lub więcej minut dziennie. Ta procedura musi być przeprowadzana codziennie. Jak prawidłowo rozciągać napletek ? Najlepiej jest wykonać tę procedurę rano pod prysznicem, gdy skóra penisa staje się miękka lub podczas kąpieli w łazience: napletek jest wilgotny i okazuje się bardziej elastyczny. Aby zdezynfekować kąpiel, musisz dodać niewielką ilość nadmanganianu potasu, aby uzyskać słaby roztwór lub wywar z nagietka lub rumianku.

rozciąganie stulejki
Ćwiczenia i rozciąganie napletka w stulejce

 

 

STULEJKA zdjęcia =>> https://mojachoroba.pl/zdjecia/stulejka

Table of contents